About

Reklam ve tanıtım videosu İngilizce seslendirme

Günümüzde ticaret büyük oranda internet üzerinden yapılıyor. Bireyler ve firmalar, internet üzerinden çok büyük bir pazar payına hitap etme şansı elde etmişlerdir. Yakın gelecekte online e-ticaret oranı çok daha hızlı bir büyüme göstereceğe benziyor.
İnternetin yaygınlaşmasıyla ve hatta akıllı telefonlar sayesinde ceplerimize kadar girmesiyle birlikte insanlar neredeyse evlerinden dışarı çıkmadan alış veriş yaparak tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Durum böyle olunca şirketler de bu devasa internet pazarından pay kapmaya çalışıyorlar. Bu dönüşümü yakalayamayan şirketler, artan rekabet yüzünden bir süre sonra piyasadan silinme tehlikesiyle karşı karşıyadırlar.
Satışları arttırıp daha fazla kazanmanın yolu, daha çok müşteriye ulaşmaktır. Bunu gerçekleştirmenin yolu da interneti etkili kullanmaktan geçiyor. Artık her şirketin bir web sitesi olmak zorundadır. Elbette bir web sitesine sahip olmak tek başına yeterli değildir. Potansiyel müşterilere ulaşabilmek için etkili reklam çalışmaları yapmak da şarttır.
İnternette reklam yapmanın en ucuz ve etkili yolu ise video reklamlarıdır. Video içerikler, resim ve metin reklamlara göre çok daha fazla izlenmektedir. Youtube ve sosyal medyada, bir dakika içerisinde milyonlarca video izlenmektedir. Bu açıdan baktığımız zaman Youtube, internet üzerindeki en büyük ikinci arama motorudur. Yani insanlar bir şey aramak istedikleri zaman Google’dan sonra Youtube araması yaparak, konuyla ilgili videoları izlemek istemektedirler. Facebook ve diğer sosyal medya platformlarındaki video izlenme sayıları da büyük bir hızla artmaktadır.
Whiteboard Animasyon Ürün ve Firma Tanıtım Filmi
Peki insanlar o kadar çok video arasından hangi videoları daha çok izliyorlar dersiniz? Birçok video özellikle reklam videoları, ilk birkaç saniyede kapatılmakta, tamamı izlenmemektedir. Özellikle whiteboard animasyon video reklamları, mesajınızı hedef kitlenize ulaştırmanın en etkili ve akılda kalıcı şeklidir. Animasyon whiteboard tarzında hazırlanmış bir firma tanıtım filmi veya ürün tanıtımı, müşterileriniz tarafından sonuna kadar izlenmekte, hatta çok sayıda beğeni alıp paylaşılmaktadır. Bu bakımdan viral bir etkiye sahiptirler.
Sizler de online video pazarlama konusunda rakiplerinizin gerisinde kalmak istemiyorsanız hemen animasyon tanıtım videosu konusunda eyleme geçmelisiniz. Bizler Emir Medya ekibi olarak bu konuda size yardımcı olmak için hazırız.
Şimdi bize ulaşıp, nasıl bir tanıtım videosu yaptırmak istediğinizden bahsetmeniz yeterlidir. Bu güne kadar yüzlerce firmaya, whiteboard animasyon tanıtım videosu hazırlayıp, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamanın gururunu yaşamaktayız.
Türkçe ve İngilizce Seslendirme
Profesyonel seslendirme konusunda da hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretmekteyiz. Hem firma tanıtım filmi ve hem de animasyon video reklamlarınız için kaliteli seslendirme yapıyoruz. Ayrıca santral seslendirme ve diğer tüm seslendirme ihtiyaçlarınız için yanınızdayız.
Sadece Türkçe değil, İngilizce seslendirme başta olmak üzere yabancı dilde uzman ve tecrübeli bir seslendirmen kadrosu ile en hızlı ve en uygun fiyatlı çalışmaları Emir Medya olarak sizlere sunuyoruz. İngilizce seslendirme ve Almanca seslendirme yabancı dilde en çok ihtiyaç duyulan çalışmalardır. Bu çalışmaları ana dilinde hizmet veren profesyonel sanatçılarla yapmaktayız.

Advertisements